24 Şubat 2010 Çarşamba

Sene Dolmadan

Ulen nerdeyse bir sene olcakmış, elimi çabuk tutup senede bir yazıyo imajını yıkmak için yazmalıydım, işte yazıyorum. Bu bir (nerdeyse bir) senede neler olmadı kiiii, ooooooooooooooooooo anlat anlat bitmez onun için anlatmamışım zaten çok şey olduuu.
Mesela bir blog önce yazdığım maria teyze hayatımıza dahil olamadı çünkü poyrazı montessori olmayan bi kreşe verdik, çok da mutlu orda. Sonra nihayet aylarca bakınma ve tüm uğraşlarımız sonunda bir ev aldık. Şimdilik orda bir ev var uzaktaaaaaaaaaaaaaa şeklinde takılsak da inşallah bir gün içinde de oturacağız tabii. Ustalarla tek tek uğraşma konusunda arkadaşlardan gayet ürkünç şeyler duyduğumuz için etimize ve budumuza bakmamak suretiyle iç mimarlara proje çizdirip anahtar teslim halledelim şu işi dedik. Ama şimdilik dedik sadece çünkü etimiz ve budumuz buna henüz izin vermiyo. İzin verdiği ölçüde yapmaya razı bi mimar arkadaş bulduğumuzda girişicez inşallah.
Ben bu arada doktoraya başladııımmmm, bi sürü sınava girdiiimmm daha da bi sürü gireceğiiimmmmm, neler olmamışki bu bir seneye yakın zaman diliminde valla düşündükçe çıkıyor. İyi ki beni blogdan falan takip eden insan yok, feleği şaşardı kesin.
Peki hayat nasıl buralarda?? İşte bu kısmı gıcık bi konu, hayat aslında gayet sıkıcı ve boktan bir akışta gidiyor. Ben sadece ona bişiler katmaya çalışıyorum renk olsun diye. Peki oluyor mu?
İşte onu bilmiyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder